Sukces Oliwii i Ani

11 kwietnia uczennice z kl. IV – Oliwia Szulc i Anna Łyszyk reprezentowały naszą szkołę podczas Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Obcojęzycznej Poezji Miłosnej w Kobylnicy. Oliwia zajęła I miejsce w kategorii j. niemiecki kl. 4 – 6, a Ania III miejsce w kategorii j. angielski kl. 4 – 6.

Bądź widoczny na drodze

W piątek (12 kwietnia) naszą szkołę odwiedził  policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku w ramach projektu „Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorza”. Główne cele tej inicjatywy to zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego i zwrócenie ich uwagi na ważny element, jakim są odblaski. Dofinansowanie na realizację projektu uzyskano z Fundacji Orlen dla Pomorza.

Funkcjonariusz spotkał się z uczniami klas I – III. Wszyscy uczestnicy spotkań otrzymali świecące opaski, które zdecydowanie poprawiają widoczność na drogach, zgodnie z zasadą „widzieć i być widzianym”. Policjant zaapelował o używanie elementów odblaskowych przez cały rok. Serdecznie dziękujemy za pouczające spotkania i pamięć o naszej szkole.

Drodzy Rodzice, dbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci i zaopatrzmy je w odblaski.