Strefa relaksu w naszej szkole

Strefa relaksu nabrała barw i cieszy oczy całej społeczności szkolnej. To tu uczniowie mogą odetchnąć przed kolejną lekcją. Wierzymy że wszystkie przyjazne miejsca, które oferujemy naszym uczniom przyczynią się do poprawy jakości odpoczynku, zniwelują poziom stresu i pozwolą zebrać myśli. Czekamy na Was w strefie gier i zabaw, w czytelni i oczywiście na wspomnianej strefie relaksu. Mamy jeszcze kilka pomysłów, które z czasem będziemy wdrażali w życie.

W tym momencie chcielibyśmy też serdecznie podziękować Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i przychylność w realizowaniu tego pomysłu. Dziękujemy każdemu kto przyniósł albo pufę albo poduszkę czy kwiatek. Jesteście wspaniali.

Pamiętajmy zawsze  „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – Św. Jan Paweł.