• Poniedziałek, 24 czerwca 2024

  • Font Icon

Rodzinnie i radośnie

Tradycyjnie na początku czerwca (2.06) na terenie ZSP, odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na młodych uczestników festynu czekało wiele atrakcji: stoisko piękności, kącik plastyczny, robienie biżuterii, dmuchaniec, loteria fantowa, zabawa z bańkami mydlanymi, baloniarz, zabawy z animatorem oraz kąpiel w pianie. Można było podziwiać nowoczesne wozy strażackie OSP Gardna Wielka i Smołdzino. Na smakoszy czekało pyszne ciasto, gofry, kawa, herbata, wata cukrowa, popcorn oraz orzeźwiająca lemoniada. Panie Magdalena Świerczewska i Justyna Popławska częstowały piknikowiczów słodyczami.

     W takcie festynu wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie „Krzyżówka Dobrej Energii” zorganizowanym przez Urząd Gminy (wyniki w odrębnym artykule).

     Niewątpliwą atrakcją pikniku był występ dzieci z zerówki przygotowany przez p. Ewę Lasotę oraz przedstawienie uczniów z koła teatralnego p. Dobrosławy Kwinty pt. „Kopciuszek”.

     Pogoda dopisała, wszyscy bawili się znakomicie.

     Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym w przygotowanie pikniku:

p. Wójtowi i Stowarzyszeniu „Razem zrobimy wiele”,

paniom pracującym w GOK –u,

strażakom z OSP w Gardnie Wielkiej i Smołdzina,

Radzie Rodziców i rodzicom, którzy upiekli ciasto, gofry, pomagali na stoisku ze słodyczami i uczestniczyli w pracach porządkowo – organizacyjnych,

nauczycielom i pracownikom ZSP.

     Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok.