• Niedziela, 14 lipca 2024

  • Font Icon

Dla Olafa

W naszej szkole odbyła się akcja charytatywna dla Olafa Krasnowskiego, 2,5 letniego gdańszczanina, który choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Lek na tę chorobę kosztuje aż 15,5 miliona złotych. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Izbicy koordynowała zbiórkę pluszaków w naszym powiecie.
Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice, dziękujemy za to, że jak zawsze można było na Was liczyć. Choć wszystkie pluszaki są słodką częścią dzieciństwa i bagażem wspomnień, przytuleń i wzruszeń, postanowiliście podzielić się nimi. Poruszające pożegnania w gabinecie pedagoga były dowodem na to, że nie było to łatwe zadanie.
W sobotę 9 marca 2024r. o godzinie 17:30 podczas meczu Trefla Gdańsk z drużyną Jastrzębski Węgiel na ERGO ARENIE w Gdańsku w trakcie wręczania przez komisarza meczu statuetki dla najlepszego zawodnika przyniesione przez kibiców maskotki pofrunęły na płytę boiska. Fundacja STS dla Olafka przekaże gwarantowane 10 000 zł, a za każdego rzuconego pluszaka zapłaci dodatkowo 1 zł, a misie będą pomagać dalej innym potrzebującym dzieciom.
Jesteście wielcy!!!