• Sobota, 27 lipca 2024

Dzień Europy w naszej szkole

28 maja w naszej szkole odbył się konkurs dla klas 4-8 dotyczący Unii Europejskiej. Konkurs miał dwa etapy. W pierwszym zostały ocenione klasowe plakaty, których tematem miało być 20 lat Polski w UE. Najwięcej punktów w tym etapie zdobyły klasy 4 i 6a. W drugim etapie wybrane przez wychowawców klasowe drużyny rywalizowały w konkursie wiedzy o UE. Wszyscy uczniowie walczyli tak zawzięcie, że dla drużyn z klas 4 i 6a musiano zrobić dogrywkę. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła klasa 6b, drugie- klasa 6a, a pierwsze miejsce – klasa 4. Zwycięskie klasy dostały bony podarunkowe o nominale 50 zł za trzecie, 75 zł za drugie i 100 zł za pierwsze miejsce. Dzień Europy przeprowadziły p. Anna Rolka, p. Emanuela Dybaś, natomiast punktacji pilnowała p. Małgorzata Górecka. Zabawa była wyśmienita!
Lena Jaskuła, kl. 4