Menu główne
wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Zajęcia dodatkowe

Religia

Prowadzona jest przez katechetkę panią Małgorzatę Kopiniak. Zajęcia odbywają się na życzenie rodziców; dwa razy w tygodniu po 30 min. Przybliżają one dzieciom treści dotyczące poznawania Boga i uczą miłości do bliźniego.

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia logopedyczne w naszym przedszkolu prowadzi pani Marta Byszewska i pani Mariola Rzeźnicka. Na przełomie września i października w przedszkolu przeprowadzane jest przesiewowe badanie mowy wśród wszystkich 5-latków uczęszczających do placówki. Na podstawie przesiewowego badania mowy wyłonione są dzieci, które objęte są indywidualną opieką logopedyczną. Czas trwania zajęć logopedycznych wynosi 30 min. i jest on uzależniony od możliwości i potrzeb dziecka.

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia rewalidacyjne są podstawową formą specjalistycznej pomocy dziecku upośledzonemu, które mają trudności w opanowaniu materiału nauczania oraz w nawiązywaniu kontaktów społecznych, z powodu różnych zaburzeń i wad. Są to zajęcia wspierające proces nauczania specjalnego, których zadaniem jest wyrównywanie braków w zakresie intelektualnym, psychoruchowym, spowodowanych np. zaburzeniami somatycznymi, psychicznymi. Zajęcia rewalidacyjne prowadzi w naszym przedszkolu pani Grażyna Winnicka.

Zajęcia zumby kids

Zumba Kids to połączenie tańca (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop bachata, czacza i innych tańców), fitnessu i zabawy w radosnej zumbie. W trakcie tańca dzieci ćwiczą nie tylko mięśnie, ale też koordynację ruchów, pracę w zespole, a nawet pamięć!  Zajęcia prowadzone są dla wszystkich przedszkolaków, raz w tygodniu, po 30 min.