Menu główne
czerwiec 2022
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Zakończenie roku szkolnego 2021 /2022 – pożegnanie ósmoklasistów.

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”

To hasło przyświecało  uroczystościom zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Coś się kończy, by coś się mogło zacząć …                       

       23 czerwca po raz ostatni w murach szkoły jako uczniowie pojawili się ósmoklasiści. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu, a następnie zatańczono poloneza. Pan dyrektor Artur Spychalski i Pan Wójt Arkadiusz Walach pogratulowali uczniom ukończenia ważnego etapu edukacji, życzyli powodzenia w nowych szkołach. Wychowawczynie podsumowały wspólnie spędzony czas – chwile trudne i radosne. Absolwenci szkoły odebrali nagrody i dyplomy za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w różnych konkursach.

    Rodzice uczniów z najlepszymi wynikami w nauce otrzymali listy gratulacyjne, a podziękowania dostali ci, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu klasy i szkoły.

       Absolwenci pożegnali się ze szkołą częścią artystyczną i przemówieniami. Podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, wychowawczyniom i rodzicom. W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia.

     Koleżanki i koledzy  z klas VII obdarowali ich drobnymi upominkami, życząc znalezienia się w wymarzonych szkołach.
     Drodzy Ósmoklasiści, wierzymy, że macie w sobie siłę do pokonania wszelkich trudności i zrealizujecie swoje marzenia. Trzymamy kciuki za powodzenie w nowych szkołach.

„Będą z Was ludzie 🙂 ”.

Więcej zdjęć można obejrzeć w zakładce Galeria.