Menu główne
kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Sukcesy naszych uczniów

         Mikołaj Sobczyński – uczeń klasy VII b – został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Gdańsku.

       Milena Balik – uczennica klasy VIII a –  reprezentowała naszą szkołę w IV Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym – „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”, którego organizatorem jest Filia nr 4 Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku. Milena doszła do etapu wojewódzkiego.

       Dwoje uczniów kl. 8a – Milena Balik i Antoni Smagoń – zakwalifikowało się do finałowej dziesiątki  IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego (poziom – klasy 7 – 8) organizowanego przez Zespół Szkół w Damnicy. Milena okazała się najlepsza i zajęła I miejsce, uzyskując tytuł laureata konkursu wojewódzkiego. Oboje ósmoklasiści będą mogli uzyskać za ten konkurs dodatkowe punkty w czasie rekrutacji do szkół średnich.

      Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za uczniów, którzy zmagania konkursowe mają przed sobą.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.