Menu główne
maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Byliśmy SUPERBOHATERAMI !!!

  Późną popołudniową porą w piątek 24 maja 2019 r. w naszej szkole nie zapanowała błoga cisza jak zwykle, gdy w szkole rozpoczyna się weekend. Wręcz przeciwnie. Było głośno i intensywnie. A wszystko za sprawą organizowanej w tym dniu NOCY W BIBLIOTECE.
Do biblioteki w pełnym ekwipunku przybyli sami SUPERBOHATEROWIE:


– Batman- Milena Balik,
– Spider-man – Anna Mastalerz,
– Wolverine – Nikola Wołczyk,
– Superman – Klaudia Walerowicz,
– Iron Man – Antek Smagoń,
– Thor – Karolina Dwulit,
– Doktor Strange – Krzysiek Mastalerz ,
– Czarna Pantera – Ola Krystjańczuk,
– Ant-man – Wiktoria Głowacka,
– Kapitan Ameryka – Julka Ruszczyńska.
Opiekunami i pomocnikami byli: Kobieta – Kot (p. Ala) , Hulk (p. Asia), Joker (p. Gosia) , Czarna Wdowa (Julka Burżacka) oraz Wonder Woman (Maja Rolka).
Wybrani uczniowie z klas IV-VI w nowym wcieleniu superbohaterów jak co roku zmagali się z trudnymi zadaniami, zagadkami i konkurencjami, w tym sportowymi. A wszystko po to, by udowodnić, że zasługują na miano bycia super oraz by … uratować świat.
Tego wieczoru musieli między innymi zaliczyć wiele sprawności i wykazać posiadanie pewnych umiejętności jak spryt, szybkość, siła czy sztuki walki. Uczniowie podzieleni na dwie drużyny wymyślali nowego superbohatera i tworzyli dla niego broń. Pokonali trudną trasę z kolejnymi zadaniami i zagadkami, które rozdawał im Joker na swych kartach.
Ciężka praca przyniosła zamierzony sukces. Najpierw na górze Rowokół udało się zdobyć Rękawicę Nieskończoności oblepioną diamentami, a po powrocie do szkoły i wykonaniu kolejnych trudnych ćwiczeń fizycznych – udało się przejąć skarb, czyli kryptonit – broń na Supermana. Przejęcie tego niebezpiecznego pierwiastka i zniszczenie go poprzez konsumpcję uratowało świat przed zagładą.
Niestety. Wszystko, co fajne szybko się kończy. Noc w krainie Marvela i nie tylko już jest za nami i pozostają jedynie wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia. Kolejna noc dopiero za rok.

J J-M.