Menu główne
październik 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Dzień Edukacji Narodowej

12 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie kl. VI oraz kl. VIIa pod opieką wychowawców p. Anny Rolki oraz p. Joanny Jóźwiak – Mastalerz przygotowali z tej okazji uroczystą akademię. Zaproszono na nią wszystkich pracowników ZSP w Smołdzinie, P. Wójta, Przewodniczącego Rady Gminy, Przewodniczącą Rady Rodziców oraz wszystkich emerytów – byłych pracowników oświaty naszej gminy.

Uczniowie wcielili się w uczestników teleturnieju Familiada, której tematyka dotyczyła spraw szkolnych. Zaprezentowali również reklamę gumowego młotka przydatnego uczniom w szkole oraz przeprowadzili dla gości darmowy kurs relaksacyjny z udziałem słynnego Mistrza Jogi.

Nie obyło się bez życzeń, drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku dla gości.

Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego pod kierownictwem p. Ryszarda Pałuckiego.

A. Rolka

J. Jóźwiak – Mastalerz