lipiec 2022

Spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie dostały zaproszenie na spotkanie autorskie w ramach projektu „Śpiewająca Biblioteka” do Gminnej Biblioteki Publicznej. Spotkanie prowadzili Pani Edyta Zarębska oraz Pan Robert Zarębski. Autorka książek opowiedziała dzieciom historię jak została pisarką, natomiast Pan Robert przeczytał fragment książki, którą napisała Pani Edyta i zagrał na akordeonie piosenkę, którą już dzieci dobrze poznały pt. „Mądra rzeka”. Podczas spotkania przedszkolaki świetnie się bawiły, rozwiązywały zagadki, grały na instrumentach i śpiewały. Na koniec mogły zakupić książeczki autorki i otrzymać autograf od pisarki. Zachęcamy również do wypożyczania książeczek autorstwa Pani Edyty, są dostępne w bibliotece. Dziękujemy za zaproszenie! Do zobaczenia wkrótce!

Opracowała: Anna Lindyberg