Menu główne
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Programy
Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Pedagog szkolny

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

II semestr 2016/2017

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

 

Poniedziałek

8.00-8.45 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. II B (J. Lange)

8.00 – 8.45 – ćwiczenia logopedyczne, kl. I (M. Rzeźnicka)

8.00 – 9.00 – rewalidacja, kl. III G (M. Spychalska)

11.45-12.45- rewalidacja, kl. IIIA SP (G. Winnicka)

12.45-13.45- rewalidacja, kl. IIIA SP (G. Winnicka)

13.30-14.30- rewalidacja, kl. I gimnazjum (M. Krzyżanek)

13.30-14.30- rewalidacja, kl. II gimnazjum(M. Spychalska)

14.30-15.30 – rewalidacja, kl.VI (M. Krzyżanek)

 

Wtorek

8.00-8.45- rewalidacja, kl. II A  (G. Winnicka)

8.00 – 8.45 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. VI (D. Zlot)

12.40-13.25- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, kl. I (M. Rzeźnicka)

12.40 – 13.25 – rewalidacja, kl. II A  (D. Zlot)

13.35 – 14.20 – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, kl. V A (D. Zlot)

13.35 – 14.20 – rewalidacja, kl. III G (M. Spychalska)

14.30 – 15.15 – rewalidacja, kl. VI (G. Winnicka)

 

Środa

8.00 – 8.45 – rewalidacja, kl. II G (M. Spychalska)

12.40 – 13.25 – rewalidacja, kl. II A (G. Winnicka)

12.40-13.25- rewalidacja, kl. III gimnazjum (M. Krzyżanek)

13.35-14.20- rewalidacja, kl. III gimnazjum (M. Krzyżanek)

14.30 – 15.15 – zajęcia korekcyjno – gimnazjum, grupa I (M. Krzyżanek)

14.30 – 15.30 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. IV (M. Rzeźnicka)

 

Czwartek

08.00-09.00 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, gimnazjum grupa II (M. Krzyżanek)

12.40 – 13.25 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. III A (G. Winnicka)

13.35 – 14.20 – rewalidacja, kl. VI  (G. Winnicka)

13.35 – 14.20 – rewalidacja, kl. V A (M. Krzyżanek)

 

Piątek

12.40 – 13.25 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. V B (J. Lange)

12.40 – 13.25 – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kl. III B (G. Winnicka)

14.30 – 15.15 – rewalidacja, kl. V A (M. Krzyżanek)

 

 

Przedszkole

Poniedziałek

13.00 – 13.30 – zajęcia logopedyczne, Gardna Wielka (M. Byszewska)

Wtorek

7.30 – 8.00 – zajęcia logopedyczne (M. Byszewska)

7.45 – 8.45 – zajęcia logopedyczne (M. Rzeźnicka)

Środa

7.30 – 8.00 – zajęcia logopedyczne (M. Byszewska)

7.45 – 8.45 – rewalidacja (G. Winnicka)

8.00 – 8.30 – zajęcia logopedyczne (M. Rzeźnicka)

Czwartek

7.45 – 8.45- rewalidacja (G. Winnicka)

Piątek

13.00 – 13.30 – zajęcia logopedyczne (M. Byszewska)

 

 

mgr Małgorzata Kopiniak

poniedziałek 9.39 – 14.00
wtorek 8.45 – 9.45

10.35 – 14.00

środa 8.45 – 10.30

11.45 – 14.00

czwartek 8.55 – 12.40
piątek 8.45 – 13.30