Kwiecień 2021

3 czerwca Dzień Dobrej Oceny

Ocenie podlega każdy, robimy to przecież ciągle: oceniamy ekspedientki w sklepie, kolegę, koleżankę, mamę, tatę, fryzjera itd. Choć ocena kojarzy się zwykle ze szkołą, nie tylko uczniowie, czy studenci podlegają ocenie. Oceniani są również ci, którzy te oceny wystawiają zatem zróbmy wszystko , by zasłużyć na jak najlepsze noty, a jednocześnie bądźmy wyrozumiali i sprawiedliwi dla innych.

Pamiętajcie też, że dzisiaj Światowy Dzień Roweru. Pogoda idealna na wycieczki w plener. Po zajęciach warto skorzystać z uroków przyrody i możliwości jazdy na rowerze. Towarzyszy on nam już od ponad 200 lat, nie tylko jako środek do przemieszczania się, ale ma korzystny wpływ na nasz rozwój fizyczny, promuje zdrowy styl życia, tolerancję, wzajemne zrozumienie, ułatwia społeczną integrację i ma korzystny wpływ na środowisko. Zatem korzystajmy z roweru jak najczęściej.

Źródło: kalbi.pl, ekokalendarz.pl, pixabay.com