Menu główne
marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Wyczekiwane odwiedziny!

W piątek 3 marca naszą szkołę, a dokładnie uczniów klasy 7, odwiedziła Mila Kornieva. Dziewczynka chodziła do naszej szkoły w tamtym roku i w czerwcu wróciła z rodzicami na Ukrainę. Przez te kilka miesięcy zżyła się z polskimi kolegami i nawiązała przyjaźnie z koleżankami. Utrzymywała kontakt z wychowawcą i przyjaciółkami za pomocą internetowych komunikatorów. Mila pokochała Polskę! Ona sama i jej mama prosiły, by mogła ponownie spotkać się z naszymi uczniami. Udało się! Gdy w piątek wkroczyła do sali, słychać było jedynie pisk radości i zaobserwować można było skłębioną masę ciał kilku najwierniejszych przyjaciółek. Mila przywiozła słodki poczęstunek dla swoich dawnych kolegów z jednej ławki. Uczniowie zaprezentowali jej urywek przygotowywanego apelu z okazji Dnia Kobiet! Cieszę się z tego, że spotkanie się udało oraz z tego, że Mila czuła się u nas dobrze i mile nas wspomina! 

Joanna Jóźwiak-Mastalerz