kwiecień 2022

Mają wiedzę, talent i znają język!

Miło mi poinformować o sukcesach naszych uczennic z klas siódmych w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNO – JĘZYKOWYM „SZLAKIEM ARTYSTÓW GDAŃSKICH I NIEMIECKICH”.

W kategorii klas VII – VIII  drugie miejsce uzyskała Barbara Kos z kl. VIIa, a Anna Mastalerz i Hanna Dybaś uplasowały się na 3 miejscu!

Serdecznie gratuluję –  szczególnie, że w konkursie trzeba było wykazać się umiejętnością wyszukiwania informacji, prezentowania dzieła sztuki w języku obcym  i oczywiście talentem artystycznym!

Bardzo dziękuję uczestniczkom za  zaangażowanie, pomysłowość, talent i poświęcony czas.
Zachęcam oczywiście do dalszej aktywności w konkursach języka niemieckiego:)

Emanuela Dybaś