Menu główne
wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

TROCHĘ MIŁYCH WSPOMNIEŃ

        W dniach 23 – 28 sierpnia grupa sportowców z naszej szkoły miała przyjemność pojechać na wizytę studyjną do Kęsowa. Zostaliśmy zaproszeni przez Wójta Gminy Kęsowo. Gościliśmy w murach szkoły podstawowej. Wizyta jest wynikiem porozumienia między naszymi gminami. Dwa lata temu sportowcy z Kęsowa wypoczywali w naszej szkole i podziwiali uroki okolic Smołdzina i SPN. 

        Organizatorzy zapewnili młodzieży mnóstwo atrakcji. W trakcie wycieczki rowerowej uczniowie poznawali okolice gminy, spotkali się z miejscowym artystą ludowym. Niezwykłym przeżyciem był dla nich spływ kajakowych, dla większości pierwszy. Równie emocjonujące było pokonywanie trasy w parku linowym. Każdego dnia na młodzież czekały atrakcje. Nie było czasu na nudę. W czasie wolnym kwitła rywalizacja w tenisie stołowym. Uczniowie doskonalili też umiejętność gry w piłkę ręczną i nożną. Pojawiły się nowe talenty.

       Uczestnicy wypoczynku wrócili bardzo zadowoleni. Organizatorzy bardzo chwalili naszych uczniów. Dobrze zareklamowali szkołę i gminę.

      Jesteśmy bardzo wdzięczni władzom gminy i szkoły w Kęsowie za gościnę i serdeczność.

Więcej zdjęć do obejrzenia w zakładce Galeria.