Luty 2021

Zachęcamy do udziału.

Trwa  Konkurs w ramach programu Akademia Dojrzewania Lactacyd.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej w formie kolażu prac lub kolażu zdjęć prezentujących temat Konkursu Moje naturalne piękno ze szczególnym uwzględnieniem wątków. Dlaczego jestem wyjątkowa? Co mnie wyróżnia? Co jest moją największą zaletą?

Prace należy zgłaszać za pośrednictwem pani Krystyny Pasiek do Programu Akademia Dojrzewania Lactacyd w formularzu konkursowym. Prace można realizować w formie kolażu przygotowanego przez maksymalnie osiem Uczennic Szkoły. Trzy najlepsze prace spośród przesłanych zgłoszeń konkursowych zostaną nagrodzone!

Miejsce pierwsze

Tablica multimedialna, 8 aparatów typu Instax oraz indywidualne zestawy kosmetyków Lactacyd® dla Uczestniczek ze zwycięskiej pracy.

Miejsce drugie

Program multimedialny „Biologia”, 8 zegarków oraz indywidualne zestawy kosmetyków Lactacyd® dla Uczestniczek oraz Koordynatora.

Miejsce trzecie

Program multimedialny, 8 kubków termicznych oraz indywidualne zestawy kosmetyków Lactacyd® dla Uczestniczek oraz Koordynatora.