Grudzień 2019

Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej – „Razem na święta”

W okresie przedświątecznym nasza szkoła wzięła udział w tegorocznej edycji akcji MEN pod hasłem „Razem na święta”.

We współpracy z Klubem Wolontariatu i Samorządem Uczniowskim uczniowie i nauczyciele zorganizowali zbiórkę darów dla potrzebujących.

W środę 18.12.2019r. odwiedziliśmy Szkołę Podstawową  w Damnie. Na ręce Dyrekcji Szkoły i Samorządu Uczniowskiego przekazaliśmy dary zebrane w ramach pomocy pogorzelcom z Wiatrowa w gminie Damnica. Ofiarowana przez uczniów i pracowników naszej szkoły pomoc sprawiła wielką radość wszystkim poszkodowanym. Za zorganizowanie zbiórki i okazaną pomoc otrzymaliśmy podziękowanie. W imieniu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły serdecznie dziękujemy za wielkie serca i włączenie się do akcji. Zachęcamy do udziału w kolejnych zbiórkach na rzecz potrzebujących.

Przedszkolaki i uczniowie odwiedzili również instytucje działające na terenie naszej gminy, by złożyć wszystkim świąteczne życzenia.

Miłym akcentem były wykonane przez dzieci świąteczne upominki.

Mamy nadzieję, że udział w akcji uświadomił wszystkim potrzebę pomagania innym oraz sprawił wszystkim wielką radość.