Grudzień 2019
« Lis   Sty »

„Paczka dla dzieciaczka”

Zespół Szkolno Przedszkolny w Smołdzinie aktywnie przyłączył się do charytatywnej akcji ” Paczka dla dzieciaczka ” organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku. Główną ideą akcji była zbiórka rzeczy, które będą świątecznymi prezentami dla dzieci z działających przy MOPR, Placówek Socjalizacyjnych „Mój dom- Moja Przyszłość”. Dzieci i młodzież mieszkająca w tych placówkach z różnych powodów nie może wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. W ramach akcji przekazywać można było: słodycze, kosmetyki, odzież dziecięcą nową i używaną, artykuły papiernicze, sprzęt sportowy. Nasi uczniowie bardzo chętnie i licznie włączyli się do akcji, przynosząc zabawki, gry, przybory szkolne, a także coś słodkiego. Wszystkie zebrane przedmioty zostały już przekazane do placówki przy ul. Lutosławskiego w Słupsku.

Marta Krzyżanek