Menu główne
maj 2019
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

DZIEŃ SŁUŻBY ZDROWIA I ZDROWA PIOSENKA

3 kwietnia zawitali do naszej szkoły mili goście, wśród których znaleźli się pracownicy Służby Zdrowia z naszej gminy. To oni w kwietniu obchodzą swoje święto: Dzień Służby Zdrowia. Apel z tejże okazji przygotowała klasa II SP pod czujnym okiem wychowawczyni – Pani Olgi Fałagi.

Uczniowie po raz kolejny pokazali w zabawny sposób jak zdrowo się odżywiać i co dzieje się z dziećmi, które ciągle jędzą słodycze.

Zaproszonych gości nagrodzono laurkami, zdrowym ciachem i herbatką.

Korzystając z okazji, biblioteka szkolna przeprowadziła kolejny przegląd p.t. „Zdrowa Piosenka”. Każda z klas I-III SP śpiewała i prezentowała choreografię do wybranej piosenki o zdrowym stylu życia. Była to dodatkowa niespodzianka dla zaproszonych gości. W tym roku każda z klas otrzymała upominki do sal lekcyjnych, dyplom i słodziutkiego ananasa.

Serdecznie dziękujemy:

Kl. Ia i Pani Joannie Lange

Kl. Ib i Pani Danucie Zlot

Kl. II i Pani Oldze Faładze

Kl. III i Pani Marioli Rzeźnickiej.

 

 

Małgorzata Spychalska