Menu główne
marzec 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

SZANOWNI MIESZKAŃCY! NABÓR NA BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE WCIĄŻ TRWA!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Przypominamy, iż Gmina Smołdzino w poprzednim roku otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich w wysokości 114 240,00 zł na realizację projektu pn. Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”, współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa; działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu udało się przeprowadzić szereg szkoleń dla mieszkańców naszej gminy o następującej tematyce: Rolnik w sieci, Rodzic w Internecie, Tworzę własną stronę internetową (blog), Działam w sieciach społecznościowych, Moje finanse i transakcje w sieci.

Szkolenia pozwoliły mieszkańcom naszej gminy rozwinąć swoje umiejętności w szerokim zakresie, m.in.: załatwianie spraw urzędowych przez Internet; wykorzystanie internetu we własnej działalności biznesowej, sprawne poruszanie się w portalach społecznościowych oraz niekiedy przypomnienie podstawowej obsługi komputera.

Serdecznie zapraszamy pozostałych mieszkańców gminy zainteresowanych szkoleniami komputerowymi. Informujemy, iż wolne miejsca pozostały w grupach o następującej tematyce:

– Moje finanse i transakcje w sieci;

– Mój biznes w sieci;

– Kultura w sieci;

– Rodzic w Internecie.

By wziąć udział w projekcie należy złożyć następujące dokumenty:

1. Formularz zgłoszeniowy do projektu;

2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 

Miejsce złożenia dokumentów:

Urząd Gminy Smołdzino, ul. T. Kościuszki 3, pokój nr 15 lub Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smołdzinie (sekretariat)

 Więcej informacji o szkoleniu:

– Urząd Gminy Smołdzino – pokój nr 15;

– Zespół Szkolno – Przedszkolny w Smołdzinie (sekretariat).

Zachęcamy również do kontaktu z personelem projektu:

– e-mail: oswiata_kultura@smoldzino.com.pl ; nr tel. : 59 811 72 15 wew. 121 lub 691 019 314.