Grudzień 2018
« Lis

Wigilie szkolne – harmonogram

Dyrekcja informuje, że w dniu 21 grudnia 2018 roku (piątek) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji pracy naszej szkoły.

Dla uczniów każdej z klas odbędą się:
• Klasowe spotkania wigilijne lub inne zajęcia wynikające z planu pracy wychowawcy,
• Jasełka przygotowane przez uczniów klasy VIIA szkoły podstawowej (pod opieką pani M. Wódz)
• Jasełka dla klas I-III przygotowane przez 6-latki (pod opieką pani E. Lasoty)

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

GodzinaKlasy I – III SPKlasy IV – VI SPKlasy VII-VIII SP i III gimnazjum
1 godzina lekcyjnalekcje według planulekcje według planulekcje według planu
2 godzina lekcyjnawspólna wigilia na holu szkoły
wychowawcy klas I-III
lekcje według planulekcje według planu
3 godzina lekcyjnaudział w Jasełkach przygotowanych przez 6-latki pod opieką p. Ewy Lasoty (hol szkoły)lekcje według planulekcje według planu
4 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówudział w Jasełkach przygotowanych przez p. M.Wódz oraz
występ chóru szkolnego pod opieką p. R.Pałuckiego (hol szkoły)
wigilie klasowe pod opieką wychowawców:
I. Makowska (tylko sprowadza klasę VI na jasełka)
B. Dzierzba
E. Dybaś
5 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówwigilie klasowe pod opieką wychowawców:
M. Byszewska
A. Molicka
A.Dwulit
K.Pasiek (tylko sprowadza klasę VIII na jasełka)
A.Rolka
udział w Jasełkach przygotowanych przez p. M.Wódz oraz występ chóru szkolnego pod opieką p. R.Pałuckiego (hol szkoły)
6 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówwigilie klasowe pod opieką wychowawców:
M. Byszewska
A. Molicka
A.Dwulit
K.Pasiek
A.Rolka
wigilie klasowe pod opieką wychowawców:
J.Jóźwiak-Mastalerz
I. Makowska
B. Dzierzba
E. Dybaś

Zajęcia zakończą się o godzinie 13.30. Po tej godzinie wszyscy uczniowie jadą do domu.

Odwozy uczniów o godz.13.30 i 14.00