Menu główne
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Programy
SKS Program bezpieczne wakacje Program "Szklanka mleka" Program "OWOCE W SZKOLE" Program "MAŁY MISTRZ" Program "KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" Program "LEPSZA SZKOŁA"  

Monthly Archives: Grudzień 2018

Niech te Święta, tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek,

niechaj gwiazdka z nieba leci.

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada,

niech choinka pachnie pięknie,

no i radość będzie wszędzie! 

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku składa

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy

Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Smołdzinie

Konkurs pięknego czytania rozstrzygnięty!

 

4 grudnia 2018 r. w Bibliotece Szkolnej już tradycyjnie odbył się konkurs pięknego czytania. Możliwość udziału w nim miały wszystkie chętne osoby od klasy II SP do III gimnazjum. Na konkurs zgłosiło się 36 uczniów.

Przedstawiamy wyniki:

Czytaj więcej

ODWOZY 21-12-2018

KIERUNEK GARDNA WIELKA

I KURS 13:30

Smołdzino 13:30
Żelazo 13:35
Wierzchocino 13:38
Siecie 13:40
Witkowo 13:45

I KURS 13.30

Smołdzino

13:30

Gardna Wielka II

13:36

Gardna Wielka

13:37

Stojcino

13:41

Gardna Mała

13:47

Retowo

13:53

Czysta

13:59

Bukowa

14:05

 

KIERUNEK ŻELAZO

II KURS 14:00

Smołdzino 14:00
Żelazo 14:05
Wierzchocino 14:08
Siecie 14:10
Witkowo 14:15

II KURS 14:00

Smołdzino

14:00

Człuchy

14:04

Gardna Wielka II

14:11

Gardna Wielka

14:12

Stojcino

14:16

Gardna Mała

14:22

Czysta

14:25

 

  • I kurs kierunek Gardna Wielka – przedszkole, klasy I-IV SP oraz uczniowie z miejscowości Retowo i Bukowa

  • II kurs kierunek Gardna Wielka – klasy V-VIII SP, III Gim. oraz uczniowie z miejscowości Człuchy

  • I kurs kierunek Żelazo – przedszkole oraz klasy I-III SP

  • II kurs kierunek Żelazo – klasy IV-VIII SP oraz III Gim.

  • Wszyscy uczniowie z kierunku Kluki jadą autobusem liniowym o 13:30.

 

Szkolny konkurs plastyczny „Mikołajkowe marzenia”- WYNIKI.

Po raz kolejny szkolny konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem uczniów, tym razem wpłynęło 87 prac o różnorodnej technice wykonania. Komisja postanowiła nagrodzić autorów najciekawszych prac, kierując się estetyką wykonania, ciekawym podejściem do tematu, a także szczerością wypowiedzi plastycznej.

Przedszkole:

I miejsce – Amelia Świerczewska

II miejsce – Krystian Poświętny

III miejsce – Alicja Komorowska

Wyróżnienia:

Lena Leśniak

Błażej Balik

Oliwia Szulc

Korneliusz Lange

Michał Rolka

Wiktor Grądziel – Sobko

Helena Komanecka

Lena Popławska

Klasy I-III SP i „0”:

I miejsce – Szymon Spychała

II miejsce – Aleksandra Makowska

III miejsce – Jakub Urbański

Wyróżnienia:

Magdalena Jaskulska

Julia Bielecka

Igor Kobyliński

Antonina Spychalska

Julia Nowak

Klasy IV- VI

I miejsce – Wiktoria Głowacka

II miejsce – Szymon Sędzielewski

III miejsce – Martyna Piszko

Wyróżnienia;

Przemysław Lasota

Jan Makowski

Klasy VII- VIII i III gimnazjum:

I miejsce – Julia Jurałowicz

Wyróżnienia:

Krzysztof Kowalik

Milena Pona

Martyna Cichewicz

Nagroda Dyrektora Szkoły:

Szymon Spychała

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na apelu szkolnym.

Ewa Sokołowska

Wigilie szkolne – harmonogram

Dyrekcja informuje, że w dniu 21 grudnia 2018 roku (piątek) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji pracy naszej szkoły.

Dla uczniów każdej z klas odbędą się:
• Klasowe spotkania wigilijne lub inne zajęcia wynikające z planu pracy wychowawcy,
• Jasełka przygotowane przez uczniów klasy VIIA szkoły podstawowej (pod opieką pani M. Wódz)
• Jasełka dla klas I-III przygotowane przez 6-latki (pod opieką pani E. Lasoty)

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.

GodzinaKlasy I – III SPKlasy IV – VI SPKlasy VII-VIII SP i III gimnazjum
1 godzina lekcyjnalekcje według planulekcje według planulekcje według planu
2 godzina lekcyjnawspólna wigilia na holu szkoły
wychowawcy klas I-III
lekcje według planulekcje według planu
3 godzina lekcyjnaudział w Jasełkach przygotowanych przez 6-latki pod opieką p. Ewy Lasoty (hol szkoły)lekcje według planulekcje według planu
4 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówudział w Jasełkach przygotowanych przez p. M.Wódz oraz
występ chóru szkolnego pod opieką p. R.Pałuckiego (hol szkoły)
wigilie klasowe pod opieką wychowawców:
I. Makowska (tylko sprowadza klasę VI na jasełka)
B. Dzierzba
E. Dybaś
5 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówwigilie klasowe pod opieką wychowawców:
M. Byszewska
A. Molicka
A.Dwulit
K.Pasiek (tylko sprowadza klasę VIII na jasełka)
A.Rolka
udział w Jasełkach przygotowanych przez p. M.Wódz oraz występ chóru szkolnego pod opieką p. R.Pałuckiego (hol szkoły)
6 godzina lekcyjnaUczniowie pod opieką wychowawcówwigilie klasowe pod opieką wychowawców:
M. Byszewska
A. Molicka
A.Dwulit
K.Pasiek
A.Rolka
wigilie klasowe pod opieką wychowawców:
J.Jóźwiak-Mastalerz
I. Makowska
B. Dzierzba
E. Dybaś

Zajęcia zakończą się o godzinie 13.30. Po tej godzinie wszyscy uczniowie jadą do domu.

Odwozy uczniów o godz.13.30 i 14.00